معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت ایلام:

آغاز طرح جمع آوری لوازم خانگی بدون شناسه

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت ایلام با اشاره به تشدید نظارت بر بازار استان، گفت: طرح جمع آوری لوازم خانگی بدون شناسه در سطح بازارهای استان آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری «هومچی نیوز»، معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت ایلام با اشاره به تشدید نظارت بر بازار استان، گفت: طرح جمع آوری لوازم خانگی بدون شناسه در سطح بازارهای استان آغاز شده است.

مهدی کاکاخانی روز شنبه اظهار کرد: لوازم خانگی از جمله کالاهایی است که طرح نظارت بر آن در استان تشدید یافته و این نظارت ها بیشتر به منظور داشتن شناسه لوازم خانگی است.

وی با اشاره به اینکه نداشتن شناسه کالا به منزله قاچاق کالا محسوب می شود، افزود: هرگونه لوازم خانگی بدون شناسه در قالب این طرح جمع آوری می شوند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت ایلام تاکید کرد: گشت های مشترگ سازمان صمت، تعزیرات و دیگر دستگاه های نظارتی و بازرسی در استان به منظور جمع آوری لوازخ خانگی بدون شناسه آغاز شده است.

کاکاخانی اضافه کرد: شهروندان برای خرید کالاهای معتبر و شناسنامه دار کد کالا را به *۴*۷۷۷۷# ارسال کنند.

وی با اشاره به اینکه طرح های سازمان بازرسی صمت استان به طور مداوم و در طول سال ادامه دارد، بیان کرد: جلوگیری از گران فروشی و عرضه کالاهای با کیفیت و استاندارد از جمله اهداف مهم سازمان صمت استان است.

معاون نظارت و بازرسی صمت استان بیان کرد: مردم استان ایلام هرگونه تخلف احتکار، قاچاق، عدم عرضه محصول، عدم درج قیمت، کم فروشی و..، از طریق سامانه شبانه روزی ۱۲۴ گزارش کنند.

بیش از ۴۵ هزار واحد صنفی در استان ایلام فعال است./ایسنا

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://homechinews.com/?p=2407
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه