مدیر بازاریابی صنایع الکترونیک مادیران:

برتری مادیرانی ها در بازار اصفهان/ مادیران برای نمایندگی ها استراتژی جدید دارد

در مراسم افتتاحیه شعبه جدید مادیران در اصفهان سامانی عضو اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی اصفهان گفت:به همت شرکت های بزرگ تولیدی همچون «مادیران»، نیاز داخل کشور به تولیدات لوازم خانگی به شکل کامل تامین شده است.

به گزارش پایگاه خبری «هومچی نیوز»،  در مراسم افتتاحیه شعبه جدید مادیران در اصفهان سامانی عضو اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی اصفهان گفت:به همت شرکت های بزرگ تولیدی همچون «مادیران»، نیاز داخل کشور به تولیدات لوازم خانگی به شکل کامل تامین شده است.

 رسول سامانی در مراسم افتتاح شعبه جدید نمایندگی شرکت مادیران در اصفهان، اظهار کرد: خوشبختانه در وضعیت کنونی بازار لوازم خانگی، مقدر شده است تولید داخلی رونق بگیرد و از دسترنج افرادی بهره مند شویم که در داخل ایران فعالیت دارند تا وابستگی ما نیز به خارج از کشور کم شود.

وی افزود: در جایگاه کنونی بر خود می‌بالیم که چنین دستاوردها و تولیداتی حاصل دسترنج عزیزان ما در کشور است و به همت شرکت‌های بزرگ تولیدی همچون «مادیران»، نیاز داخل کشور به تولیدات لوازم خانگی به شکل کامل تامین شده است.

مدیرعامل شرکت تجارت فراز کهکشان با مقایسه تولیدات داخلی و خارجی در زمینه لوازم خانگی بیان کرد: شاید از نظر تکنولوژی مورد استفاده در لوازم خانگی به نظر برسد تا حدودی از دنیا عقب هستیم اما من عقیده دارم که تقریبا هم سطح فناوری‌های خارجی پیش می‌رویم.

وی با بیان اینکه ما تولیدکنندگان بی‌نظیری داریم که مطابق نیاز بازار پیش می‌روند و به تولید محصولات مورد نیاز مردم می‌پردازند، گفت: اگر امروزه متولیان امر و مسئولان مدیریت کنند تا جلوی ورود کالای قاچاق گرفته شود، دغدغه تولیدکننده و سردرگمی مصرف کننده نیز در زمینه خرید کالای فیکِ وارداتی و یا اصلی تولید داخلی با گارانتی چند ساله برطرف می‌شود و پیشرفت خوبی در زمینه تولید داخلی خواهیم داشت.

سامامی تصریح کرد: با توجه به جلوگیری از ورود کالای خارجی به کشور، امروزه تولید محصول، قطعه و نیروی کار چند ده برابر شده است که افتخار بزرگی برای همه ما که در عرصه لوازم خانگی کار می‌کنیم محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: امروز فرصت برای همه در صنف لوازم خانگی فراهم است و نیاز نیست کسی جای فرد دیگری را بگیرد بلکه اگر نظم بازار را حفظ کنیم و فضا را مدیریت کنیم برای همه هم سود و هم بهره کافی خواهد داشت.

در ادامه مدیر بازاریابی شرکت صنایع الکترونیک مادیران در ارتباط با فعالیت‌های شرکت «مادیران» در استان‌ها اظهار کرد: نمایندگی‌های مادیران با برندهای «ایکس ویژن» و« تی.سی.ال» به عنوان برندهای اصلی سرمایه‌های ما هستند و با هدف ارائه سرویس بهتر به مشتریان در سرتاسر ایران، توجه خاصی به نمایندگی‌های خود داریم.

افشین صمدیان با بیان اینکه برنامه دقیق و کاملی برای توجه و ارتباط مستقیم با با نمایندگی‌های خود در انتهای سال ۱۴۰۰ و سال ۱۴۰۱ داریم، افزود: با توجه به شرایط خاص حاکم بر کشور و حمایت ویژه از تولید ملی، تلاش داریم اجناس با کیفیت خوب و قیمت مورد انتظار مشتری تولید و در اختیار نمایندگی‌های خود در سرتاسر کشور قرار دهیم.

وی با اشاره به افتتاح شعبه جدید نمایندگی شرکت مادیران در اصفهان گفت: این افتتاح آغاز برنامه‌های جدید ما برای ارتباط با نمایندگی‌ها و حضور بیشتر در شهرهای متفاوت کشور است تا به مخاطب نهایی این پیام را برسانیم که هدف شرکت مادیران ارائه سرویس بهتر با همان شعار قدیمی «نماد اطمینان» و حمایت از مشتریان وفادار مجموعه است.

مدیر بازاریابی شرکت صنایع الکترونیک مادیران در ارتباط با تسهیلات ویژه برای مشتریان و خدمات پس از فروش این شرکت با تاکید بر اینکه مادیران را مردم با نماد اطمینان می‌شناسند، گفت: در زمینه لوازم خانگی در صنعت تلویزیون «ایکس ویژن» به عنوان برند اصلی سال‌هاست فعالیت دارد، خدمات پس از فروش برای ما از ارائه کالای با کیفیت شروع می‌شود و در ادامه نیز خدمات پس فروش، حمایت و ارتباط مستقیم با مشتری را مدنظر داریم ضمن اینکه شنیدن سخنان و دریافت پیام‌های مشتریان نیز برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است.

به گزارش صدای بورس، وی اضافه کرد: حضور ما در شهرستان‌ها و افتتاح فروشگاه‌های بزرگ، حضور مستقیم مدیران فروش در بخش‌های مختلف خدمات بازاریابی برای دادن این اطمینان به مشتری است که در نهایت هدف ما جلب رضایت آنها است.

صمدیان با اشاره به اینکه در این میان بحث قیمت کالا نیز از مهمترین مواردی است که مدنظر این مدیران شرکت قرار دارد، تاکید کرد: کنترل مستقیم قیمت‌ها کمک می کند که مشتری نهایی این اطمینان را داشته باشد که شرکت با تمام وجود نگران قیمت نهایی مصرف کننده است و بر این مبنا تمام تلاش ما این است که قیمت و کیفیت کالاها مورد انتظار مردم و مشتریان باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://homechinews.com/?p=602
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه