سانسور نظرات مشتریان ناراضی شهر لوازم خانگی در صفحه اینستاگرام – ویدیو

 شهر لوازم خانگی یکی از مدیا مارکت های بازار لوازم خانگی ایران است که از اولین روز افتتاحیه خود، حاشیه های زیادی را به همراه داشت. حال این حاشیه ها به صفحه اینستاگرام شهر لوازم خانگی رسیده و مدیران این مجموعه به واسطه یک رفتار کاملا غیر حرفه ای، اقدام به سانسور نظرات مشتریان ناراضی شهر لوازم خانگی در صفحه اینستاگرام این مجموعه می کنند.

به گزارش پایگاه خبری «هومچی نیوز» و به نقل از «ال کا ایران»،  شهر لوازم خانگی یکی از مدیا مارکت های بازار لوازم خانگی ایران است که از اولین روز افتتاحیه خود، حاشیه های زیادی را به همراه داشت. حال این حاشیه ها به صفحه اینستاگرام شهر لوازم خانگی رسیده و مدیران این مجموعه به واسطه یک رفتار کاملا غیر حرفه ای، اقدام به سانسور نظرات مشتریان ناراضی شهر لوازم خانگی در صفحه اینستاگرام این مجموعه می کنند.

چرا مشتریان شهر لوازم خانگی ناراضی هستند؟

هر آنچه که در این گزارش لازم است بدانید، در ویدیو زیر آورده شده است. بررسی های اولیه از وضعیت فروش در شهر لوازم خانگی نشان می دهد که این مجموعه در امر تکریم مشتریان خود وا مانده است و گویا تفکر “هر بلایی سر مشتریان بیاوریم بازهم خواهیم فروخت” بر مدیران مجموعه شهر لوازم خانگی غالب شده است.

 

البته این تفکر نتیجه انحصار و عدم رقابت در صنعت لوازم خانگی و تمامی مشتقات آن است و مدیران شهر لوازم خانگی نیز، احتمالا به خوبی به این موضوع واقف هستند.

ماجرا از آنجا شروع شد که «ال کا ایران» به عنوان اولین رسانه تخصصی اخبار لوازم خانگی در ایران، طی گزارشی اقدام به معرفی شهر لوزام خانگی کرد و از مخاطبان خود خواست تا اگر تجربه خرید از شهر لوازم خانگی را داشتند، با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارند. حجم نارضایتی ها از شهر لوازم خانگی آنقدر زیاد بود که «خبرنگار ما» اقدام به بررسی مشکلات مطرح شده از سوی مخاطبان کرده و گزارشی را تحت عنوان نارضایتی مشتریان شهر لوازم خانگی از خدمات این مدیامارکت ایرانی منتشر کرد.

وضعیت نابسامان ارسال کالا علت اصلی نارضایتی شدید خریداران شهر لوازم خانگی بود. برخی از مخاطبان به ال کا ایران گفته بودند که بیش از 15 روز از خرید نقدی کالا گذشته اما نه کالا را ارسال می کنند و نه پاسخ درستی می دهند!!!

حذف نظرات مشتریان ناراضی شهر لوازم خانگی از اینستاگرام

پس از انتشار گزارش ال کا ایران که به استناد مخاطبان سایت و البته اینستاگرام شهر لوازم خانگی بود، مجموعه شهر لوازم خانگی در اقدامی غیر حرفه ای، تمامی نظرات مشتریان ناراضی خودرا از پست اینستاگرامی مذکور حذف کرد.

نکته جالب تر اینجاست که پس از حذف نظرات مشتریان ناراحت شهر لوازم خانگی که نتوانسته بودند کالای خریداری شده خودرا تحویل بگیرند، حجم عظیمی از نظرات مثبت برای همان پست اینستاگرامی ثبت شد. حال اینکه این نظرات توسط ربات اینستاگرام گذاشته شده و یا تحت عناوین دیگری مانند کارمندان و … صورت گرفته مشخص نیست اما آنچه که مشخص است سانسور نظرات مشتریان ناراضی شهر لوازم خانگی و البته فریب مخاطب است که درآمد یک کسب و کار را حتی از لحاظ شرعی دچار ابهام می کند.

البته از آنجایی که تا این لحظه هیچ واکنشی از سوی مدیران شهر لوازم خانگی جز حذف نظرات منفی در خصوص شهر لوازم خانگی نسبت به خبر مذکور صورت نگرفته، انتظار می رود نهاد های نظارتی بر نحوه فعالیت این مدیا مارکت ورود کرده و مشکلات مشتریان ناراضی شهر لوازم خانگی بررسی شود.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر در خصوص این گزارش می توانید به ویدیو موجود در ابتدای این صفحه مراجعه کنید. همچنین ال کا ایران این حق را برای شهر لوازم خانگی قائل است تا جوابیه شهر لوازم خانگی در خصوص این خبر را منتشر کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://homechinews.com/?p=1590
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه