معاونت گروه رادیانت:

رادیانت شروع تغییر در ساختار لوازم خانگی کشور است/ هدف گذاری برای حضور در جایگاه سه برند برتر

معاونت گروه رادیانت گفت : به زودی شاهد درخشش رادیانت و تاثیرات حضور آن در بازار لوازم خانگی کشور خواهید بود و این شروع یک اتفاق نو در ساختار صنعت لوازم خانگی ایران است.

به گزارش پایگاه خبری «هومچی نیوز»،  ندا غزاله در مراسم رونمایی رادیانت گفت : بعد از نشست کنوود در تهران که حدود ۹ ماه از آن می‌گذرد، امروز خرسندیم که بگوییم نه تنها به تمامی اهداف خود رسیده ایم، بلکه از اهداف خود عبور کرده‌ایم.

معاونت گروه رادیانت ادامه داد: خبر خوب این است که به زودی یخچال کمبی کنوود و لوازم خانگی کوچک نیز به سبد محصولات کنوود اضافه خواهد شد. هدف ما تکمیل سبد کالایی محصولات لوازم خانگی کنوود در بازار کشور است تا همه سلیقه ها را پوشش دهیم و مردم نگرانی در خصوص خرید کالای با کیفیت نداشته باشند.

وی افزود : در سال ۲۰۲۲ برند کنوود رشد تعدادی فروش بسیار خوبی داشته که عدد آن به ۶۵ درصد می‌رسد و برنامه ریزی ما برای سال ۲۰۲۴ رشد ۱۲۵ درصدی خواهد بود

خانم غزاله ادامه داد : در ابتدای شروع کار کنوود در بازار ایران هدف ما فعالیت در مراکز استان‌ها بود که امروز به لطف خدا در تمامی شهرها نماینده فعال داشته و رشد ۳۳ درصدی در این بخش را تجربه کرده ایم.

معاونت گروه رادیانت گفت : هدف در سال آینده این است که جزو سه برند برتر کشور در حوزه لوازم خانگی باشیم و به لطف خدا، تلاش تیم جوان رادیانت و البته کیفیت محصولاتمان به این مهم دست خواهیم یافت.

ندا غزاله ادامه داد : در حال حاضر کنوود تنها برند اروپایی حاضر در بازار لوازم خانگی ایران است که در تمامی فروشگاه های بزرگ ایران مانند شهر لوازم خانگی، سرای ایرانی، اتکا و هایپر استار به فروش می‌رسد.

وی‌ در پایان گفت : رادیانت یک تفاوت اساسی با سایر برندهای ایران داشته و آن فعالیت یک تیم کاملا جوان، مستعد، مشتاق و البته علم محور است . عمده فعالیت برند رادیانت بر روی محصولات اینترنشنال لوازم خانگی خواهد بود چرا که ما معتقدیم مردم ایران لایق احترام در خرید کالای با کیفت هستند. شما به زودی شاهد درخشش رادیانت و تاثیرات حضور آن در بازار لوازم خانگی کشور خواهید بود و این شروع یک اتفاق نو در ساختار صنعت لوازم خانگی ایران است./الکاایران

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://homechinews.com/?p=2506
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه